O firmie

Nasz sklep z ziołami to miejsce, w którym znajdziesz produkty lecznicze.
Zachęcamy do zakupu ziół i mieszanek ziołowych!

 

Internetowy sklep zielarski „ziel-med” został założony przez pasjonatów ziołolecznictwa i zwolenników naturalnych terapii. Promujemy zdrowy tryb życia w zgodzie z naturą, dzieląc się z Państwem wiedzą na temat praktycznego wykorzystania leczniczych właściwości ziół. Moc ta, niejednokrotnie uwalnia od wszelkich uciążliwych dolegliwości, a także wykazuje zadziwiająco skuteczne efekty w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, a jeśli potrzebne są terapie, najskuteczniejszymi z nich są zioła.

Właściwości ziół znane były już Babilończykom i mieszkańcom starożytnej Asyrii, którzy wykorzystywali rumianek, babkę, piołun, szafran, czy też nagietek do celów leczniczych. Starożytni Egipcjanie komponowali mieszanki ziołowe z takich roślin, jak m.in. jałowiec, tatarak, kora granatowca, mirra, mak polny, mięta pieprzowa oraz lulek czarny.
Fitoterapia, czyli ziołolecznictwo przez wiele wieków była wykorzystywana, jako jedyna forma zwalczania chorób. Obecnie jest ona alternatywnym sposobem na naturalne wspomaganie organizmu w przypadku nieprawidłowego jego funkcjonowania.

We współczesnym świecie sklepy zielarskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, którym nie obcy jest temat ziołolecznictwa. Jesteśmy ogromnie usatysfakcjonowani faktem, że
Ziel-Med – profesjonalny sklep internetowy również może odpowiedzieć na potrzeby wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy i ekologiczny styl życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl